+372 56 655 001

©2018 by Kunstiteraapia Stuudio. Proudly created with Wix.com

Loovuse äratamise töötuba

March 30, 2007

Loovuse äratamise töötuba on meeskonnale kasulik ettevõtmine ühiste varjatud ressursside avastamiseks ning käimatõmbamiseks.

See on ühine loominguline protsess, milles erinevad kunstivahendid on abilised selleks, et avastada mis on sõnade taga, millised on sisemised impulsid, mis loovad ning piiravad igapäevaseid rolle. Loovuse käivitamiseks kasutame värve, kriite, savi, lugude jutustamist, liikumist ja muusikat.  Töötoa raames pannakse kokku ka meeskonna pilt, mis annab võimaluse heita pilku suhete struktuurile, et näha selles peituvaid ressursse ja arenguvõimalusi. Töötuba osutub edukaks ka siis, kui osalejad pole kunstivahenditega varem palju kokku puutunud.

 

Meeskonnad, kes on osalenud loovuse äratamise töötoas, on märkinud ära selles loodud erilist loominguist õhkkonda ja aset leidnud protsesside sügavust.

 

Loovuse äratamise töötoa läbiviimise metoodika põhineb kaasaegse kunstiteraapia meetoditel ning on inspireeritud humanistlikku ja psühhoanalüütilise koolkonna vaadetest. Töötuba on võimalik läbi viia kas 3 või 8 tunnisena.

 

 

Please reload

Our Recent Posts

Kunsti ja loovuse töötoad

May 8, 2016

Loov meeskond

March 6, 2009

Keraamika töötuba

December 17, 2008

1/1
Please reload

Tags

Please reload

 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now