KOOLITUSED JA TÖÖTOAD

Meie koolitused ja töötoad on mõeldud sinu jaoks, kui otsid uusi võimalusi, tahad ennast ja maailma avastada ning oled valmis tegutsema, õppima ja looma. Pakume sulle praktilise suunitlusega koolitusi ja loovaid töötubasid, kus avarduvad võimalused oma sisemise potentsiaali avastamiseks, terviklikuks arenguks ja eneseteostuseks. Koolitustel osalejad on tagasisides öelnud, et kogetut rakendades on nad tundnud elust ja tööst enam rahulolu ja saavutanud oma eesmärgid väiksema kulumise hinnaga.

Miks üldse on vaja koolitusi ajal, kui kõik mida vaja teada, asub meist mõne hiirekliki kaugusel? Viisteist aastat koolitajapraktikat on andnud kogemuse, et üha väärtuslikum eeldus õppimiseks ja muutumiseks on aeg ja ruum, kus saab sündida tõeline kohtumine ja kontakt. Gifted space ehk imeline ruum. Sellise ruumi loomine on meie koolitajate tähtsaim ülesanne.


Allpool näed mõnda võimalikku ideed koolitusteks, aga küsi kindlasti lisa ja anna meile teada enda või oma organisatsiooni ootustest. Meie teemade hulka kuuluvad suhtlemis- ja meeskonnatööoskused, isiksuse areng, perekoolitused, enesehoid, loovus, loovteraapiad, analüütiline psühhoteraapia jvm.

 

Our Recent Posts

Tags

 

+372 56 655 001

©2018 by Kunstiteraapia Stuudio. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now